Reklama w Internecie

Robimy kompleksowe reklamy z gwarancją wzrostu sprzedaży, rozpoznawalności oraz liczby leadów sprzedażowych! O nic się nie musisz martwić! Jak nie osiągniemy wyników to nasze wynagrodzenie będzie wynosić 0zł. Przygotujemy strategie, grafiki i teksty reklamowe oraz ustawimy reklamy, które pomogą osiągnąć Twoje cele biznesowe!

Ile kosztuje reklama w internecie?

systemy reklamowe

Obsługa reklam w Internecie

Realizujemy kompleksowe kampanie reklamowe w Google oraz na Facebooku, Instagramie, TikToku, Youtube, Linkedin oraz X. Każdy z naszych specjalistów ma co najmniej 2 lata doświadczenia. W większości branż stawki za zakup 1000 wyświetleń reklam w internecie to okolice 15 zł netto, co powoduje, że zwrot z inwestycji w przypadku dobrej reklamy może być kilkukrotny.

PLN 1500 /Miesięcznie
 • Gwarancja osiągnięcia wyniku (jeśli nie zwiększymy sprzedaży lub liczby zapytań to nasze wynagrodzenie będzie wynosić 0zł)
 • Wsprace w zakresie wyboru systemów reklamowych
 • Skonfigurowanie i zarządzanie kontem reklamowym w 1 systemie reklamowym
 • Skonfigurowanie rozliczeń i metody płatności (fakturowanie)
 • Skonfigurowanie infrastruktury do analizy (tag śledzący typu pixel fb/tiktok, google tag manager, google analytics, microsoft clarity)
 • Analiza działań reklamowych konkurencji na podstawie biblioteki reklamowej i strony internetowej
 • Przygotowanie strategii reklamowej
 • Dobór grupy docelowej, której będziemy wyświetlać reklamy (np. osoby zarabiające ponad 10 000zł)
 • Dobór miejsc docelowych, w których będziemy wyświetlać reklamy (np na stronie głownej Facebook)
 • Przygotowanie lub obróbka grafik reklamowych w programie canva lub materiałów video w capcut
 • Przygotowanie przycisków CTA (np. “zadzwoń teraz”)
 • Wsparcie w przygotowaniu landing page
 • Ustawienie celu kampanii
 • Ustawienie badania konwersji
 • Ustawienie i ulepszanie maksymalnie 5 reklam
 • Ustawienie zabezpieczenia przed botami i wyklikiwaniem przez konkurencje
 • Zarządzanie budżetem reklamowym
 • Możliwość bezpłatnego zwiększania budżetu reklamowego
 • Regularne optymalizacje reklam na podstawie wyników (minimum 4 miesięcznie)
 • Kontakt z pomocą techniczną Meta, TikTok, Google
 • Raport miesięczny

Dlaczego PROTIP Marketing jest lepszy od innych agencji reklamowych?

Gwarancja wzrostu sprzedaży lub zapytań

Jeśli nie pozyskamy dla Ciebie większej sprzedaży ani większej liczby zapytań to nie weźmiemy od Ciebie ani złotówki! Gramy do jednej bramki, albo wygrywamy razem, albo wcale. To jest nasz największy wyróżnik.

Płatność po wykonaniu usługi

Nie pobieramy wynagrodzenia "z góry". Dopiero jak zrobimy to na co się umówimy to wystawimy fakturę z 7 dniowym okresem płatności.

Elastyczne umowy

W przeciwieństwie do innych agencji oferujemy umowy na czas nieokreślony z 30 dniowym okresem wypowiedzenia. W każdym momencie możesz zrezygnować bez ponoszenia żadnych konsekwencji i kar umownych.

Przygotowanie materiałów w cenie

Przygotowanie grafik, a nawet materiałów video jest w cenie. Oczywiście jeśli dostarczysz nam materiały to kampania będzie na pewno miała większą szansę powodzenia, ale jeśli nie masz takiej możliwości to zakupimy obrazy i filmy, a następnie je zmontujemy w programach canva i cupcat tak aby reklamowały Twoje usługi lub produkty.

Pracujemy na statystykach

Kampanie reklamowe są tworzone i ulepszane na podstawie statystyk i analiz z narzędzi GA4,, Microsoft clarity oraz kont reklamowych. Każda kampania pracuje na konwersjach. Co więcej analizujemy konta konkurencji, abyś nie musiał popełniać ich błędów i mógł szybko ich dogonić.

Możliwość bezpłatnego zwiększania budżetu reklamowego

Możesz zwiększyć budżet reklamowy bez konieczności płacenia nam więcej. Pobieramy wynagrodzenie tylko za zarządzanie reklamami, a nie za wyświeltenia reklam w odróżnieniu do konkurencji.

Kompletowanie faktur z wszystkich kont

Pomożemy przy rejestracji kont reklamowych tak, abyś mógł bez problemu księgować faktury zagraniczne od Facebooka, Google itd.. Co więcej skompletujemy faktury ze wszystkich systemów reklamowych i wyślemy Tobie tak, abyś nie musiał szukać i mógł to łatwo przesłać do księgowości.

Specjalizacja i 5 lat doświadczenia

Posiadamy ponad 5-letnie dojrzałe i sprawdzone metody pozyskiwania klientów. Każdy z naszych specjalistów ma ponad 2 lata doświadczenia i ponad 75% skuteczność w tworzeniu opłacalnych kampanii reklamowych.

Wszystkie reklamy od 1 Agencji

Znamy się na obsłudze praktycznie wszystkich najpopularniejszych systemów reklamowych. Co więcej potrafimy łączyć systemy za pomocą GTM i tworzyć zaawansowane oraz wielokanałowe kampanie, dzięki temu.

Bezpośredni kontakt ze specjalistą odpowiedzialnym za Twoje reklamy

Po rozpoczęciu współpracy otrzymasz bezpośrednie dane kontaktowe do osoby, która będzie zarządzać Twoimi reklamami. W naszym zespole stawiamy na specjalistów z doświadczeniem oraz takich, którzy posiadają kompetencje związane nie tylko z ustawianiem reklam, ale także potrafią robić strony internetowe, grafiki i proste video oraz co najważniejsze takich rozumieją biznes. Potrafią określić co jest ważne i na tej podstawie przygotować skuteczną kampanie reklamową.

Czy warto współpracować z PROTIP Marketing? (Referencje)

“Jestem niezwykle zadowolony z tych wyników i gorąco polecam PROTIP Marketing każdemu przedsiębiorcy chcącemu skalować swój biznes.”
Michael Leopold
Dyrektor marketingu w Wise Consulting, USA
“Obecnie pozyskujemy od 8 do 13 połączeń dziennie! Wyniki przekroczyły moje oczekiwania.”
Emily Kullen
Trener zdrowego trybu życia, USA
"Z nimi przewiduję pozyskanie jeszcze większej liczby klientów i wierzę, że możemy co najmniej podwoić, potroić, a nawet czterokrotnie zwiększyć rentowność tej inwestycji."
Matthew Patel
Prezes Infinity Group
Lead generation expert

Porozmawiaj z naszym specjalistą Janem!