Witaj w narzędziowniku PROTIP Marketing!

Znajdziesz tutaj wszystkie nietypowe narzędzia, których używamy do codziennej pracy. Są tutaj narzędzia zarówno do marketingu, sprzedaży, jak i zarządzania firmą. Ta strona powstała 12.11.23r. na prośbę jednego z widzów TikToka. Mamy nadzieję, że będzie Wam służyć. Najwięcej znajdziesz tutaj narzędzi do marketingu związanego z pozycjonowaniem stron, pozycjonowaniem wizytówek Google itp. Ponadto znajdziesz tutaj również narzędzia AI, które powodują, że pracujemy szybciej i efektywniej, a także narzędzia, które usprawniają wyniki reklam i sprzedaży.

Localo (dawniej SurferLocal)

Narzędzie do analizowania pozycji wizytówki Google i konkurencji dla danych wizytówek Google w mapach Google i wyszukiwarce Google. Używamy do sprawdzania wzrostów pozycji i przygotowywania miesięcznych planów na pozycjonowanie wizytówki Google. Jak napiszesz na chat localo, że jesteś od Oskara z Marketingu to dostaniesz 1 dodatkowy miesiąc gratis, a dodatkowo jeśli użyjesz poniższego linku wyświetli się Tobie lepsza oferta.

Woodpecker

Używamy do pozyskiwania klientów za pomocą wiadomości email (tzw. cold mailing). W 100% automatyzuje wysyłki maili, aż do momentu, w którym klient odpisze. Tworzymy w nim sekwencje mailowe oraz w oparciu o linkedin.

Warm up inbox

Jak robimy duże wysyłki mailowe to czasami nasze maile wpadają do spamu. Aby to kontrolować, a nawet unikać takich sytuacji to mamy narzędzie warmupinbox, które nas przed tym chroni i co więcej zwiększa reputacje naszych maili przez co trafiają zawsze do skrzynki głównej, a nie do ofert albo co gorsza spamu.

Waalaxy

Używamy do pozyskiwania klientów za pomocą linkedin. Waalaxy automatyzuje nam dodawanie potencjalnych klientów do znajomych i wysyłanie wiadomości, aż do momentu, w którym podejmiemy pierwsze spotkanie z klientem. Niedawno wprowadzili też opcje wysyłki mailowej – obecnie testujemy.

SuSocial (dawniej Jarvee)

Narzędzie do automatyzacji profili Instagram, Facebook, Linkedin, Twitter i innych na najpopularniejszych platformach internetowych. Używamy do prospectingu (wysyłki wiadomości sprzedażowych na social media), publikacji filmów, scrapowania danych, stymulowania zasięgów organicznych, manipulowania cenami reklam poprzez podnoszenie ich oceny przez algorytm.

Lista NAPów

Jest to podstawowa lista portali, na których umieszczamy ogłoszenia w celu podniesienia pozycji wizytówki w Google. Możesz za darmo z niej korzystać:)

Narzędzie do sprawdzania pozycji wizytówki Google

Darmowa wtyczka dostępa na naszej stronie, która umożliwia bezpłatne sprawdzenie aktualnych pozycji wizytówki Google.